David Lichtenberg

VES

Kompletní ošetření vody pro vaši domácnost, firmu nebo instituci

Služby

Vodohospodářský ekologický servis (VES) David Lichtenberg. Poskytujeme komplexní služby v oblasti ošetření vody.

Úpravny vody

Pro odstranění nežádoucích prvků a bakterií z pitné vody projektujeme, dodáváme a montujeme bakteriologické zabezpečení, úpravny vody na bázi zeolitických písků, birmových preparátů a greensandových písků. Dodáváme též úpravny vody s iontovými pryskyřicemi na likvidaci dusičnanů, vysokého obsahu vápníku a hořčíku ve vodě.

Chci o kapku více informací »

Regenerace studní

Regenerace studní je možná chemicky nebo chemicko-mechanicky. Mechanická regenerace studní vede jen k omezenému a přechodnému zvýšení vydatnosti.

Regenerace studní

Dlouhodobě pozitivních výsledků regenerace se dá dosáhnout jen kombinací mechanické a chemické regenerace pomocí preparátu Carela Bio Plus Forte.

Chci o kapku více informací »

Odstranění legionely

Nejúčinnějším přípravkem pro odstranění legionely je Carela Bio Des. Jedná se o dvousložkový preparát, který v jednom úkonu provede vyčištění potrubí, odstranění biofilmu, šlemu a bakteriologickou dekontaminaci.

Odstranění legionely

Zaručujeme vám 100% účinnost na odstranění legionely.

Chci o kapku více informací »

Dávkovací čerpadla

Dávkovací čerpadla jsou zařízení na úpravu vody. Vybereme pro vás dávkovací čerpadlo pro čerpání přesně nastaveného množství chemikálie do určitého výrobního procesu. V naší nabídce jsou dávkovací čerpadla, která jsou velice spolehlivá a vhodná pro většinu agresivních chemikálií i potravinářské produkty. Zajistíme vám následnou údržbu.

Chci o kapku více informací »


Reverzní osmóza

Reverzní osmóza je proces, který se od filtrace liší tak, že je znečištěná voda v malých dávkách odváděna. Příměsi rozpuštěné ve vodě se tak neusazují na povrchu membrány a neucpávají se.

Reverzní osmóza

Reverzní osmóza rozpuštěné látky ve vodě odděluje na molekulární úrovni. Na jedné straně membrány se tak akumuluje čistá voda a na straně druhé všechny nečistoty.

Chci o kapku více informací »