David Lichtenberg

VES

Kompletní ošetření vody pro vaši domácnost, firmu nebo instituci

Dávkovací čerpadla

V naší nabídce jsou dávkovací čerpadla, která jsou velice spolehlivá a vhodná pro většinu agresivních chemikálií i potravinářské produkty.

Dávkovací čerpadla jsou zařízení na úpravu vody. Vybereme pro vás dávkovací čerpadlo pro čerpání přesně nastaveného množství chemikálie do určitého výrobního procesu. V naší nabídce jsou dávkovací čerpadla, která jsou velice spolehlivá a vhodná pro většinu agresivních chemikálií i potravinářské produkty. Zajistíme vám následnou údržbu.

Dávkovací čerpadla slouží zejména pro tyto procesy:

  • Dávkování chemikálií pro úpravu pitné a technologické vody.
  • Bakteriologické zabezpečení pitné vody.
  • Doplňovací zařízení pro úpravny vody, doplňovací vodu parních kotlů aj.

Elektromagnetická čerpadla

Pro nižší výkony (zhruba do 100 l/hod) se používají dávkovací elektromagnetická čerpadla. Tato čerpadla se vyznačují vysokou technickou úrovní a spolehlivostí.

…s motorickým pohonem

Pro střední a vyšší výkony se používají dávkovací čerpadla s motorickým pohonem. K dispozici jsou čerpadla plunžrová a membránová, a to buď s mechanicky nebo hydraulicky ovládanou membránou. Ta může být v plastovém nebo kovovém provedení. Vybrané modely lze použít i v prostředí s nebezpečím výbuchu.


…pro průmyslové aplikace

Membránová elektromagnetická a peristaltická dávkovací čerpadla jsou konstruována a vyráběna pro přesné a spolehlivé dávkování kapalin, a to i chemicky agresivních. Vyrábějí se v několika typových řadách, aby bylo možné pokrýt veškeré požadavky v průmyslových aplikacích.